KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14257353
nr 1425 7353
Kurt Ullberger
(1919-2008), Sverige
Oljemålning, Signerad, daterad 61, "stiltjemorgon". Olja på duk, 64x81, yttermått inklusive ram: 71x88 cm
Utrop:
800 kr
Såld:
600 kr
måndag 18 oktober 2021
kl 18:13:55
500 kr
400 kr
450 kr (Budbetjänt)
Kurt Ullberger
Läs mer om Kurt Ullberger